BLOGKlubowe ekscesy

6. URODZINY CLUBU BORDEAUX

Tradycyjnie w tym dniu nie mogło zabraknąć tortu i szampana. Szóste urodziny Bordeaux były połączone dodatkowo z urodzinami „Alicjazs”, tak więc była to podwójna okazja do świętowania. Pojechaliśmy zobaczyć jak Łódź się bawi!  

otwarcia – tak jest zawsze i wszędzie.
Po przybyciu na miejsce złożyliśmy życzenia właścicielowi klubu oraz trochę porozmawialiśmy. Dawno się nie widzieliśmy, a Adam jest bardzo pozytywnym człowiekiem i w tematyce swingu zawsze miło się rozmawia. Następnie udaliśmy się do Alicji – solenizantki obchodzącej również swoje urodziny. Wcześniej się nie znaliśmy, lecz zostaliśmy bardzo miło przywitani i zaproszeni do stolika. Ekipa była tak pozytywna, że kolejne godziny upłynęły nam na ciekawych rozmowach w bardzo pozytywnym nastroju.

Przyszedł czas tortu i szampana. Odśpiewano tradycyjnie sto lat dla Bordeaux życząc kolejnych urodzin i wielu udanych imprez. Głos zabrał również właściciel dziękując za przybycie. Podkreślił, że klimat tworzą ludzie i cieszy się, że może taki klub dla nich prowadzić.
Nie zabrakło również życzeń i odśpiewania sto lat dla Alicji. Wypiliśmy także za jej zdrowie!

Po szampanie troszkę pozwiedzaliśmy. Klub już znaliśmy, lecz chętnie odwiedziliśmy strefę zabaw i przespacerowaliśmy się po pomieszczeniach. W zamkniętych pokojach było już słychać odgłosy dobrej zabawy. Po kilku drinkach towarzystwo rozpoczęło dogłębniejsze integracje. Pomimo tego, że impreza urodzinowa nie była tak bardzo oblegana jak w Wielkopolsce, to klimat był udany. Wiele osób się znało, co zrozumiałe jest. My byliśmy tym razem „świeżakami” lecz zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez towarzystwo.

Czas płynął nieubłaganie szybko, a my tym razem ruszaliśmy w drogę powrotną w nocy, tak więc jeszcze chwilkę pokręciliśmy się po strefie i przyszedł czas pożegnania. Podziękowaliśmy wszystkim za miło spędzony czas i liczymy, że jeszcze będziemy mieli okazje się spotkać.

Dla Clubu Bordeaux raz jeszcze wszystkiego najlepszego oraz wielu udanych imprez!

Text: Kyro
Foto: Club Bordeaux

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Dodaj komentarz

Translate »