AktualnościWywiady

Euphoria Club – Takich zmian jeszcze nie było! Mamy zdjęcia!

Euphoria Club od kilku miesięcy przechodzi generalne zmiany! Ma być wyjątkowo, zmysłowo i przyciągająco. Na powierzchni 800m2 Swingersi będą mogli oddać się jeszcze większym przyjemnościom. Nie zabraknie również części noclegowej przy klubie. Co się zmieniło i kiedy będziecie mogli się tam bawić? Przeczytajcie! 

Mamy również niepublikowane dotąd rzuty z wizualizacji. Zobaczcie jak będzie prezentował się klub! (zdjęcia na końcu wywiadu)

Na pytania odpowiada Maciej Adamowski, właściciel grupy Secretface

Co skłoniło Was do tak wielkiej inwestycji. To nie jest mały remont – to będzie praktycznie nowy klub.

Maciej: Po 15. latach funkcjonowania, klub wymagał gruntownego remontu, a w zasadzie całkowitej przebudowy pod nasze potrzeby i zdobywaną przez te lata wiedzę. To nas skłoniło do podjęcia tak dużej inwestycji.

Gdybyś mógł w skrócie opisać najważniejsze zmiany. Co nowego będzie w Euphorii? Czym klub będzie się wyróżniać?

Maciej: W klubie będzie wszystko nowe. Będzie dużo takich rzeczy, jakich w innych klubach nie ma. Zadbaliśmy również o klimatyzację i wentylację w każdym pomieszczeniu, profesjonalne nagłośnienie z indywidualną regulacją w pokojach zabaw. Co również istotne to zmieniamy formę ubioru na elegancką (osoby w jeansach nie wejdą do klubu). Na dwóch poziomach można będzie chodzić w ubraniach. Podczas imprez będzie otwarta restauracja, w której kucharze na oczach gości serwować będą świeże potrawy. Jak widać nowinek jest mnóstwo.

Wizualizację przygotowała dla Was doświadczona projektantka. Jak oceniasz efekt końcowy tego, co już niebawem powstanie w rzeczywistości?

Maciej: Zgadza się. Jest to osoba z 22 letnim doświadczeniem i znająca klimat swingerski. W połączeniu z naszym doświadczeniem udało się stworzyć projekt taki, jak chcieliśmy 🙂

Powiedz coś o klubie, strefie zabaw, ile będzie pokoi?

Maciej: Będzie ich dużo więcej niż było 😉 Wszystkiego zdradzić nie mogę, ale zadbaliśmy również mocno o strefę z prysznicami oraz toaletami. W samym klubie będzie 12 prysznicy i 12 toalet. Nie zabraknie też dwóch wielkich 12-sto osobowych jacuzzi, a do tego sauna sucha całkowicie przeszklona – nowoczesna i bardzo luksusowa.

Główna część klubu to zwykle strefa taneczno-zapoznawcza. Tu się wszystko zaczyna. Jak ta część będzie wyglądać?

Maciej: Nie zdradzimy wszystkiego, ale będą miejsca do siedzenia, jedzenia jak również do tańczenia 🙂

Część noclegowa – ile będzie tutaj miejsc noclegowych / apartamentów? Co w nich będzie się znajdować? Będzie tutaj jakaś część wspólna/integracyjna?

Maciej: Przygotowano tutaj osiem apartamentów, sześć po około 35m2, dwa  mają 60m2 z jacuzzi. Ponadto będzie dostępny do najmu Partyhouse z wielkim jacuzzi  i oddzielnym barem. Jego wielkość to 200m2. W dni poza klubowe dostępny będzie również cały klub 800m2.

Na jakim etapie są obecnie prace?

Maciej: Prace posuwają się do przodu 🙂 jak ktoś chce zawitać i zobaczyć na żywo to zapraszamy 🙂

Odpowiedź, na którą wszyscy czekają. Kiedy wstępnie planujecie otworzyć bramy Euphorii?

Maciej: Realnie powinniśmy zrobić pierwsze imprezy grudzień /styczeń. Chcieliśmy też zorganizować imprezę Sylwestrową, ale nie jestem w stanie wrzucić informacji na tym etapie prac, jakie są w klubie.

Dziękujemy za wywiad, życzymy sukcesów i już nie możemy się doczekać pierwszej imprezy!

Maciej: Dziękuje i serdecznie zapraszam 🙂

Tekst: Kyro
Foto: wizualizacje od grupy Secretface

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

5 komentarzy do “Euphoria Club – Takich zmian jeszcze nie było! Mamy zdjęcia!

Dodaj komentarz

Translate »