Stowarzyszenie

Fabryka Orgazmu dołączyła do Partnerów Stowarzyszenia!

To już kolejny partner, dzięki któremu członkowie :: PL SWING TEAM :: mają zniżki członkowskie. Tym razem sklep internetowy, w którym znajdziecie kilka tysięcy produktów do realizacji najskrytszych pragnień.

David Cuschieri powiedział „Kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz. Pasja jest kluczem otwierającym drzwi do radości i dostatku “. Ta idea przyświeca Nam w tworzeniu Naszego sklepu, dlatego liczymy, że pomoże ona i Tobie w realizacji najskrytszych pragnień.
Fabryka Orgazmu to dyskretny sklep internetowy z artykułami dla dorosłych w którym każdy znajdzie interesujące go akcesoria, gadżety i zabawki w przystępnej cenie. Wierzymy, że bez względu na Państwa preferencje, znajdziecie u Nas pierwszej jakości produkty jak i przyjemną i fachową obsługę, która z chęcią wspomoże Państwa przy procesie zakupowym.
W Naszym sklepie prywatność naszych klientów jest jedną z najważniejszych kwestii. Dlatego już na etapie kompletowania zamówień dbamy o to, żeby wysyłane przez nas paczki nie zdradzały pikantnej zawartości. Również Państwa dane osobowe, dzięki szyfrowaniu na stronie, są całkowicie bezpieczne.
Dokładamy wszelkich starań żeby stale powiększać naszą ofertę produktową. Kupując u nas nie musisz czekać na przesyłkę kilkunastu dni. Daj sobie chwilę i rozejrzyj się po kategoriach naszego sklepu, znajdziesz tutaj zarówno produkty do zabaw singlowych, w parach, jak i w większych grupach. Dla każdego coś miłego. Nie ma czegoś na magazynie zapytaj może uda się zorganizować.

Rabaty w Sklepie FabrykaOrgazmu.pl mają charakter wielowymiarowy. Oprócz rabatu który uzyskujesz dzięki temu, że jesteś członkiem Naszego stowarzyszenia, możesz zbierać punkty w sklepie za różne czynności i kupować jeszcze taniej.

Zbieraj punkty za:

Zakup produktu na stronie sklepu internetowego FabrykaOrgazmu.pl
Zakup produktu na stronie sklepu internetowego FabrykaOrgazmu.pl, przez osobę trzecią przy wykorzystaniu linku polecającego znajdującego się w zakładkach “MOJE KONTO“>Moje “Punkty Klienta”
Założenie konta klienta w sklepie
Aby zbierać punkty niezbędne jest założenie konta w sklepie.

Szczegółowe informacje na temat programu “Punkty Klienta” znajdziesz pod adresem https://fabrykaorgazmu.pl/program-znizek-punkty-klienta/
Dokonuj zakupów, polecaj Nas, odbieraj punkty i zamieniaj na zniżki – kupuj taniej.


Strona www: Odwiedź

Kod rabatowy znajduje się na stronie DLA CZŁONKÓW

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Dodaj komentarz

Translate »