FelietonyPoradniki

Cztery mniej znane fakty nt. Swingersów

Podczas gdy wiele osób zdaje sobie sprawę, że styl życia swingersów obejmuje pary angażujące się w życie erotyczne z innymi osobami poza ich głównym partnerem, wiele osób nie rozumie, o co tak naprawdę chodzi w Swingowaniu. Poniżej przedstawiamy kilka mniej znanych faktów na temat tego stylu życia, o których wielu nie wie.

1. Jest więcej osób Swingujących niż myślisz!

Miłosny akt swingowania jest nadal nieco podziemny w głównym nurcie i często jest błędnie uważany za tabu. Mimo, że praktyka ta jest uważana za tabu dla wielu osób, jest ona bardziej powszechna niż mogłoby się wydawać. Dowody z „Psychology Today” sugerują, że 1 para na 25 żyje w nie monogamii, co odpowiada około 4% populacji.

2. Swingersi to zwykli ludzie!

Osoby niezaznajomione ze stylem życia swingersów mają tendencję do wyobrażania sobie swingersów jako osób pewnego “typu” perwersyjnego, uczestniczącego w grupowych orgiach – co nie jest prawdą. Prawdopodobnie każdego dnia mijasz na ulicy przynajmniej kilku Swingersów. Osoby swingujące pochodzą z różnych środowisk, w tym pielęgniarek, policjantów, lekarzy, biznesmenów, itp. Na co dzień większość z nich nie nosi żadnych znaków rozpoznawczych, dlatego nawet nie wiesz, kiedy przechodzisz obok nich. Są jednak osoby, które noszą logo Polskich Swingersów – czasami warto zwrócić na to uwagę.

3. Swingowanie to nie zdrada!

Osoby prowadzące swingerski styl życia mają ustalone jasno zasady, więc ich celem nie jest zdradzanie partnera. Mają pozwolenie na angażowanie się w określone działania. W rzeczywistości większość swingersów dąży do wzmocnienia i tak już zdrowego związku, a nie do zdrady. Swingersi stawiają na otwartość i chcą wzmocnić obecne relacje, a nie zastąpić obecnego partnera.

4. Swingowanie nie “naprawia” trudnych związków

Jest bardzo mało prawdopodobne, aby swingowanie naprawiło Wasze problemy w związku, co jest głównym błędem popełnianym przez początkujących. Pary z głęboko zakorzenionymi problemami są bardziej narażone na pogorszenie sytuacji, próbując bawić się z innymi. Ten styl życia jest najlepszy dla tych, którzy mają silny, kochający się związek. Tak więc aby rozpocząć Swing, należy mieć wszystko dobrze poukładane w związku.

Tekst: Kyro
Foto: pixabay.com

Jeśli jesteście osobami początkującymi, przeczytajcie koniecznie poniższe wpisy:

Czym jest swing?

Jak rozpocząć Swing?

Pierwsza wizyta w Swingers Clubie

JAK NAPRAWDĘ JEST W KLUBIE DLA SWINGERSÓW?

Porządek, Kultura, Higiena. O tym należy pamiętać w Swingers Clubach!

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Dodaj komentarz

Translate »