Pierwsza impreza Sw...
 
Notifications
Clear all

Swingerskie Forum Dyskusyjne powstaje małymi krokami. Już teraz zapraszamy do korzystania!

Jeśli macie jakieś pomysły, sugestie, chcecie dołączyć do ekipy Moderatorów - piszcie.

 

[Rozwiązany] Pierwsza impreza Swingers Party - pytania z Gdyni 🙂

4 Posty
4 Users
0 Reactions
3,951 Widok
MalzenstwoGdynia
(@malzenstwogdynia)
Nowy użytkownik Registered
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 1
Topic starter  

Serwus wszystkim!

 

Po całonocnej rozmowie, obejrzeniu wielu filmów, które i tak nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, zdecydowaliśmy się na imprezę w stylu "swingers party". Szukamy najlepszego miejsca na takową, a że jesteśmy z Gdyni to nasza pierwsza myśl to Jacuzzi Club w Cedrach.

 

Chcielibyśmy dowiedzieć się od stałych bywalców czy się tam odnajdziemy zważywszy na to co poniżej 😉

 

Po pierwsze chcielibyśmy pojechać na noc, przyjechać na imprezę w sobotę 28 stycznia, jeśli przejdziemy weryfikację i skorzystać z "pokoju z łazienką" w wersji ze śniadaniem. Czy ktoś korzystał z takowych udogodnień? A może jest tu para, która również wybiera się w tym terminie i moglibyśmy spotkać się z taką przed imprezą - razem raźniej 🙂 

 

 

Po drugie, bardzo zależy nam na strefie z Jacuzzi, gdzieś gdzie można posiedzieć w wodzie, przytulić się i pogadać w trakcie trwania imprezy, czy aktualnie takie miejsce w Clubie jest dostępne? Napisane na stronie jest dużo o reorganizacji miejsca i remoncie oraz zaznaczono, że podczas sobotnich imprez dostępne jest Jacuzzi w palmiarni - czy można z niego korzystać zimą?

 

Po trzecie i w zasadzie najważniejsze - jak się tam odnajdziemy jako nowicjusze (chodzi o imprezę sobotnią), mamy jakieś doświadczenia z przeszłości i jesteśmy zdecydowani na fajną zabawę, ale na początek chcielibyśmy bez krempacji porozmawiać z innymi (tak po prostu), bawić się we dwójkę i równolegle, zobaczyć jak wygląda zabawa w większości playroomów, ale bez nachalnego nagabywania ze strony uczestników. Na pierwszej imprezie, jedyne na co być może pójdziemy to zabawa naszej płci pięknej z inną płcią piękną (kobieta jest bi). Czy dla takiej osoby również znajdzie się para lub miejsce w jakimś playroomie? Możliwe też, że atmosfera spodoba nam się tak bardzo, że pozwolimy sobie na dużo więcej już za pierwszym razem, ale na tę chwilę chcemy zasmakować swingerzkiego życia bardziej się przyglądając i bawiąc obok 🙂

 

W sumie po czwarte i ostatnie, czy ktoś z doświadczenia może powiedzieć ile par, bądź ludzi bawi się na takiej sobotniej imprezie? Czytaliśmy, że są to duże lub bardzo duże imprezy, ale jak to wygląda w rzeczywistości?

 

Jeśli ktoś chciałby zdradzić nam więcej szczegółów to proszę pisać tutaj (o ile się da) lub napisać z Instagrama na Instagrama (RuskieSprawki), wtedy podamy do siebie numery, jeśli znajdzie się jakaś ciekawa para.

 

 

 

 

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy, że dotarłeś lub dotatliście z nami do tego momentu 🙂 pytań nie jest dużo, obaw nie ma wcale, więc być może do zobaczenia! 

 

Liu&Si


   
Cytat
SwingWorld
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 20
 

Witajcie,

Nie wiem, czy już czytaliście naszą recenzję z Jacuzzi:

Recenzja Jacuzzi Club Gdańsk - Polski blog o swingu (swingworld.pl)

Byliśmy kilka razy - zawsze z noclegiem. Pokoje z łazienkami są zdecydowanie lepsze. Większy komfort, są większe, łóżka wygodne. Z rana śniadanie w formie szwedzkiego stołu - bardzo dobre.

Strefa SPA - jak zazwyczaj w klubach wygląda:
Sauna dość mała ale wygrzać się idzie. Jacuzzi jest duże, spokojnie można posiedzieć.

Single dopytują czy można się przysiąść lub czy można panią "dotknąć", lecz zawsze jest pełna kultura, jeśli sobie tego nie życzymy wystarczy powiedzieć "Nie, dziękuję". 

Strefy Playroom - oczywiście możecie popodglądać co się dzieje. Jeśli o północy będzie impreza "Oczy szeroko zamknięte" - warto iść. Można posiedzieć na kanapach bocznych, nie trzeba do niczego dołączać a klimat jest ciekawy. 

Ludzie ogółem w klubach są nastawieni na nowe znajomości, kontakty, rozmowę więc nie powinniście mieć problemu aby fajnie spędzić czas i poznać nowe osoby.

Po powrocie napiszcie jak Wam się udała wizyta w klubie! 


   
OdpowiedzCytat
2020Para
(@2020para)
Nowy użytkownik Registered
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 1
 

Byliśmy ostatnio pierwszy raz i było bardzo miło. Jest już po 28.01 więc pewnie macie to doświadczenie już za sobą. Gdybyście chcieli pogadać znajdziecie nas na zbiorniku pod tym samym nickiem. Pozdrowienia.


   
OdpowiedzCytat
Kinia
(@kinia)
Nowy użytkownik Registered
Dołączył: 9 miesięcy temu
Posty: 1
 

@2020para witajcie! Zdecydowaliśmy się z partnerem spróbować...oststni weekend września planujemy w piatek albo sobotę tam się zjawić czy może jesteście zainteresowani ? Może wprowadzilibyscie nas w ten magiczny świat swingersow? Mi jeszcze zaprząta glowe co mam tam ubrac...


   
OdpowiedzCytat
Udostępnij:
Translate »