Jak opóźnić wytrysk? Triki i wskazówki

— Artykuł sponsorowany —

Są wśród nas tacy mężczyźni, którzy uważają, że ich seks trwa zbyt krótko. Staje się to ich obsesją. Nakręcają się, ponieważ im częściej się to przydarza, tym częściej myślą, że mają problem z przedwczesną ejakulacją.   

I choć niekoniecznie jest to zawsze prawdą, wszyscy wiemy, że możliwie jak najdłuższe opóźnianie wytrysku zagwarantuje partnerce większą satysfakcję.

W tym artykule omówimy konkretne techniki, pozwalające na maksymalne opóźnienie momentu orgazmu u mężczyzn.

Co to jest przedwczesny wytrysk?

Aby móc odpowiedzieć na pytanie “Jak opóźnić wytrysk?” musimy najpierw dowiedzieć się na czym tak naprawdę polega problem z przedwczesną ejakulacją.

Jest to dysfunkcja seksualna, która dotyka mężczyzn. Charakteryzuje się niemożliwym do opanowania wytryskiem, prościej mówiąc wytrysk następuje wcześniej niż byśmy tego chcieli. Potocznie mówiąc mężczyzna zalicza falstart w łóżku.  

Jest to bardzo powszechny problem, dotyka on 1 osobę na 3. Podobnie jak w przypadku pozostałych dysfunkcji seksualnych nie ma tu znaczenia orientacja seksualna.

Nie jest to problem charakterystyczny dla cisheteroseksualnych mężczyzn, ale dotyka też gejów, kobiety transseksualne czy osoby niebinarne.

Skuteczne przedłużenie stosunku: Jak opóźnić wytrysk?

Poniżej przedstawiamy techniki, które działają i które można ćwiczyć:

1. Masturbuj się godzinę przed stosunkiem, aby opóźnić wytrysk

Ejakulacja godzinę czy dwie wcześniej sprawi, że stosunek będzie dłuższy i bardziej satysfakcjonujący

Jeśli nie jesteś do tego przekonany lub się wstydzisz, rób to, kiedy będziesz sam. Jeśli masz ochotę możecie zrobić to wspólnie z partnerką jako element gry wstępnej Tym sposobem podczas stosunku Twoja wydajność będzie więcej niż optymalna.

2. Użyj cienkiej prezerwatywy

Użycie cienkiej prezerwatywy to remedium, które działa, ponieważ zmniejsza ona wrażliwość i powoduje odczuwanie mniej intensywnej przyjemności. Stosunek z użyciem prezerwatywy będzie trwał zdecydowanie dłużej.

3. Myśl o innych rzeczach

Czasami mężczyźni, którzy starają się wydłużyć stosunek są już tak podnieceni, że nie mogą powstrzymać wytrysku.

Aby koniec nie nadszedł zbyt szybko musisz nauczyć się regulować swoje podniecenie na przykład myśląc o “innych rzeczach”.

4. Wypróbuj pierścienie na penisa

Pierścienie na penisa są efektowne w przypadku zbyt wczesnego wytrysku, ponieważ ograniczają dopływ krwi do prącia, co może pomóc w silniejszej (lecz nie przedwczesnej) erekcji.

5. Tak dla pozycji “na łyżeczkę”

Jest kilka pozycji seksualnych, które przyśpieszają orgazm u mężczyzn, ale na szczęście są też takie, które opóźniają go, poprzez ograniczanie kontaktu z najbardziej wrażliwymi częściami penisa. Jedną z takich pozycji jest pozycja “na łyżeczkę”.

Aby ją osiągnąć musisz połozyć się za partnerką, która znajduje się w pozycji embrionalnej. . Stopień penetracji będzie zależał od kąta utworzonego między jej pośladkami, a kolanem. Kąt ten będziesz mógł zwiększać lub zmniejszać tak jak bedziesz chciał.

6. Weź głęboki oddech

Branie głębokich oddechów pomaga na krótko wyłączyć odruch wytrysku. Być może ta technika pomoże Ci współżyć dłużej.

7. Skup się na dawaniu satysfkacji

Jeśli zorientujesz się, że dochodzisz, a jest za wcześnie aby kończyć stosunek, skup się na partnerce. Przerwij stosunek, rozpocznij seks oralny lub zacznij pieścić jej piersi, aż do momentu kiedy będziesz gotowy na kontynuację stosunku. 

Kiedy się uspokoisz i będziesz już miał sytuację pod kontrolą, możesz znowu wejść do jaskini przyjemności.

8. Rób przerwy

Tak jak sportowcy trenują, aby zwiększyć swoją wytrzymałość podczas biegu tak i Ty musisz trenować swoją w łóżku. Z pomocą własnej ręki możesz trenować również w samotności.

Kiedy podczas stosunku czujesz, że dochodzisz, przerwij. Poczekaj kilka sekund i kontynuuj. Jeśli darzycie się w związku dużym zaufaniem, możecie trenować wspólnie. Ona na pewno to zrozumie i będzie dla Ciebie wsparciem. Z całą pewnością jej też zależy na dłuższych stosunkach.

9. Dodaj do seksu zabawki erotyczne

Kiedy czujesz, że dochodzisz, przerwij stosunek i użyj wibratora, aby kontynuować zaspokajanie kobiety. Wibrator będzie świetnym rozwiązaniem w takich przypadkach.

Bawiąc się zabawką i skupiając na partnerce, uspokoisz się i będziesz mógł wznowić stosunek, więc Twoja partnerka powinna być usatysfakcjonowana.

10. Ściśnij podstawę penisa

Badania wykazały, że jesli ściśniesz podstawę penisa, nie dojdzie do wytrysku bez względu na to jak blisko niego byłeś.

Działa to tak jak pierścień (o którym wspominaliśmy wcześniej) jednak przy użyciu Twoich własnych palców. Możesz zrobić to sam lub poprosić o to partnerkę.

11. Skorzystaj z okresu refrakcji

Jeśli próbowałeś, ale osiągnąłeś orgazm przedwcześnie, powinieneś wykorzystać okres refrakcji, czyli czasu “po”, kiedy kolejna erekcja nie jest możliwa.  

Minusem tej metody jest to, że będziesz musiał chwilę odczekać, aż znowu będziesz gotowy do gry. Partnerka może w tym czasie pobawić się sama, a później do niej dołączysz i wtedy z całą pewnością wytrysk nie nastąpi za szybko. 

13. Więcej gry wstępnej

Jeśli żadna z powyższych metod Cię nie przekonuje lub nie działa, może powinieneś skupić się bardziej na grze wstępnej? Tym sposobem Twoja partnerka będzie bardziej podniecona, dzięki czemu gdy rozpocznie się stosunek ona również osiągnie orgazm szybciej. W przypadku Twojego problemu mozna powiedzieć, że jest to korzystne zagranie.

14. Spróbuj z inną kobietą

Istotą jest praktyka. Im więcej praktykujesz i im więcej kobiet uczestniczy w tych praktykach tym lepiej. Jesli masz stałą partnerkę pomiń ten punkt, ale jeśli nie to możesz spróbować szukać kobiet na najlepszym portalu randkowym. Jego niewątpliwą zaletą jest łatwość obsługi oraz świetna atmosfera, którą gwarantują jego użytkownicy. 

To by było na tyle. Zobaczysz, że będąc cierliwym i zdecydowanym z czasem będziesz w stanie skutecznie przedłużyć stosunek. Na pewno znasz powiedzenie “trening czyni mistrza” Nikt nie rodzi się geniuszem.

Masz lekcje do odrobienia przez tę zimę!. 

Do dzieła!

Dodaj komentarz

Translate »
ZBIERAMY NA PORTAL DLA SWINGERSÓW! KLIKNIJ W ZDJĘCIE

Odwiedź oficjalną zrzutkę, dołącz do nas, pomóż stworzyć wyjątkowe miejsce!