BLOGPoradniki

JAK ROZPOCZĄĆ SWING?

W Polsce temat Swingu z roku na rok jest coraz bardziej znany. Natrafiasz na takie informacje, zaczynasz się interesować i myślisz jak powiedzieć o tym drugiej połówce… Nie istnieje jedna sprawdzona metoda na to, jak rozpocząć tak delikatny temat w związku. Z tego poradnika  dowiesz się jak stworzyć odpowiedni klimat oraz czego nie robić by nie zrujnować Waszego związku.

Do intymnych tematów warto odpowiednio się przygotować, szczególnie jeśli chcemy rozmawiać o zaproszeniu do naszej sypialni osób trzecich. Stworzenie odpowiedniej atmosfery może być kluczem do podjęcia pierwszych rozmów.

ZORGANIZUJ WOLNY WIECZÓR

Nie da się rozmawiać na tego typu sprawy gdy masz na głowie domowe obowiązki, kolację na ogniu i brudne naczynia w zlewie, które zaraz musisz pozmywać. Przede wszystkim warto jest zbudować odpowiedni klimat. Zorganizuj wolny wieczór – zaproś partnerkę do kina czy na basen/saunę, a jeśli często wybieracie się w takie miejsca, możesz pokusić się o coś oryginalnego – zafunduj Wam masaże, lecz nie erotyczne! Klasyczny masaż rozluźniający. To także pobudza, gdy nagie ciało kobiety jest w rękach masażysty.

KOLACJA I APARTAMENT

Po tak spędzonym miło czasie można udać się na pyszną kolację. Niech to nie będzie budka z kebabem! Nawet jeśli lubicie takie jedzenie, postaraj się, aby ten wieczór był wyjątkowy! Po udanej kolacji udajcie się do apartamentu i tutaj także podkreślę – tani hostel i pokój bez TV odpada!

WIECZÓR W APARTAMENCIE

Przygotuj dobre wino i ciekawy film na wieczór. Wypijcie za udany dzień. Teraz przyjdzie najtrudniejszy moment – opowiedz jej o tym czym jest swing, co przeczytałeś, czego się dowiedziałeś. Obserwuj jej reakcję – czy chce wiedzieć więcej, czy temat skreśla całkowicie. Zwykle to będzie zdziwienie. W tym momencie pojawi się w jej głowie tysiące myśli – to jest zrozumiałe. W pierwszym momencie może także pomyśleć, że nie jest już dla Ciebie atrakcyjna! Należy to szybko zdementować i zapewnić, że jest dla Ciebie najważniejsza na świecie. Dużo osób, która rozpoczęła przygodę ze swingiem jest w swoim związku szczęśliwa niż wcześniej.

POCZYTAJCIE RAZEM

Zaproponuj jej, abyście wspólnie przeglądnęli informacje o swingu. W sieci jest tego wiele, aczkolwiek polecamy Wam nasze materiały i poradniki, w których opisujemy wszystko szczegółowo. Często początkującym wydaje się, że Swingers Cluby to miejsca orgii i nie wiadomo co tam się dzieje. Z naszych recenzji dowiecie się, że tak naprawdę to zupełnie inne miejsce i osoby które dopiero wchodzą w świat swingu właśnie tam się udają. Zasada jest tam prosta: Mogę wszystko, nic nie muszę!

GDZIE SZUKAĆ OSÓB? KLUB CZY HOTEL?

Najwięcej realnych osób znajdziecie na portalach dla swingersów. Jak wszędzie, zdarzają się tam również osoby mało wiarygodne, lecz na pewno jest to miejsce, w którym swoje konta zakładają ludzie faktycznie zainteresowani tematyką swingu.

Nasze początki wyglądały tak, że szukaliśmy pary i umawialiśmy się w hotelu. Większość z tych spotkań było „niewypałem”. Często parka nie dojechała z różnych „powodów”, a gdy już doszło do spotkania to wszyscy mieli zerowe doświadczenie. Decydując się również na spotkanie z parą, zwykle z góry zakładamy, że będziemy uczestniczyli w seksie z wymianą partnerów.

W klubach jest zupełnie inaczej. Idąc do takiego miejsca wybieramy się po to, aby zapoznać się z klimatem i wcale nie musimy zakładać, że już podczas pierwszej wizyty będziemy uprawiali z kimś seks. Najczęściej poznajemy ludzi, którzy podobnie jak my interesują się swingiem. Relaksujemy się nago w saunie czy jacuzzi – to już jest postawienie pierwszego kroku. Możecie udać się również do pokoju sami i być podglądani w intymnych chwilach. Wówczas partnerka ma możliwość otwarcia się na miejsce i nowe sytuacje – przeanalizować, czy to jest to czego pragnie, a następnie zaprosić kogoś więcej do Waszej dwójki.

NIC NA SIŁĘ – BEZ POŚPIECHU

Swingowanie to nie maraton! Jedne pary potrzebują sporo czasu aby się otworzyć i w pełni swingować. Często na początku wybierają np. seks równoległy i podglądanie się wzajemnie z inną parą. Są też parki, które podczas pierwszej wizyty w klubie realizują swoje fantazje erotyczne. Nie ma na to jednej rady i to Wy wiecie, na ile chcecie sobie pozwolić.

Koniecznym jest, aby przed pójściem do klubu ustalić jasne zasady – na ile możemy sobie pozwolić.

SWING A NASZ ZWIĄZEK?

Rozpoczęcie swingowania musi być w 100% świadomą i przemyślaną decyzją. Nie wierzę w to, że jakaś para jednego wieczoru „rzuciła hasło” o swingu a następnego wieczoru bawili się już w klubie! Swing jest odskocznią od życia codziennego. Za drzwiami klubu zostawiamy emocje, rozterki, sprawy codziennie i oddajemy się realizacji naszych fantazji! Jeśli jesteście przygotowani na taki krok to w 99% przypadkach Wasz związek wzbije się na jeszcze większe wyżyny. Doświadczenie, które będziecie przeżywali razem, wspólne przyjemności i skryte marzenia sprawiają, że przybliżycie się do siebie jeszcze bardziej – ponieważ będzie to wasze wspólne, nowe doświadczenie erotyczne.

Jeśli jednak nie jesteście gotowi na ten krok, jedna osoba bardzo chce a druga nie i rozpoczyna swingowanie tylko dlatego, aby nie sprawić przykrości czy zawodu partnerowi – to się nie uda!

Możecie wyjść do klubu, lecz jeśli jedno z Was powie „To jednak nie jest to!” – wróćcie do domu, otwórzcie wino i kochajcie się, jak nigdy wcześniej!

Czy w takiej sytuacji temat swingu porzucany jest na zawsze? Wydawałoby się, że tak, lecz życie pisze zaskakujące scenariusze. Znam pary, w których partnerka nie była przekonana po pierwszych próbach, a następnie po kilku miesiącach sama oznajmiła partnerowi, że teraz jest gotowa! Rozpoczęli swoją swingerską przygodę, w której trwają po dzień dzisiejszy.  

Tekst: Kyro

Foto: pixabay.com

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Dodaj komentarz

Translate »