Klubowe ekscesy

Kinksterskie klimaty powróciły do Poznania!

Takiej imprezy Poznań nie widział od wielu lat! Był mroczny show, na którym przelewała się krew, następnie pokazy mody erotycznej, a później Shibari. Każdy znalazł coś dla siebie.  Impreza odbyła się w RayClubie i była otwarta dla osób posiadających konto w serwisie fetlife. Był to jedyny warunek uczestnictwa.

Pomimo tego, że tematyka BDSM nie jest nam obca, lecz wkraczamy w nią pomału, po pierwszym pokazie w głowie miałem myśl „Co ja tutaj robię?!”. Mroczny performance w wykonaniu grupy Cirque Macabre był naprawdę ostry i profesjonalnie ukazany. Pierwsza wersja scenariusza była tak obrazoburcza, że artyści musieli wyciąć najostrzejsze  fragmenty. Mimo to, show był złowieszczy, pełen seksu, pasji i diabolicznej perwersji!

POKAZ MODY

Drugim punktem programu był pokaz mody fetyszowej, skórzanej i erotycznej. Piękne modelki zaprezentowały ekstrawagancie kreacje, w tym harnessy i gorsety zaprojektowane i własnoręcznie wykonane przez „Frazy Grad”. Możliwości artystki można podziwiać na oficjalnym Instagramie:  frazy_gra

SHIBARI

Ostatnim punktem programu była sztuka Shibari zaprezentowana przez GanRaptora, który jak się słyszy w kuluarach [albo na palarni ;)] jest bez wątpienia Polską Legendą w tym temacie. Tą pasją zajmuje się już od 30 lat! Efekty wiązań możecie obejrzeć na zaprezentowanych poniżej zdjęciach. Obszerniejszy wywiad z GanRaptorem pojawi się niedługo również u nas na blogu.

PODSUMOWANIE

 Nigdy wcześniej nie byliśmy na imprezach Kinksterskich, dlatego też trudno napisać mi obszerniejszy materiał z tego typu wydarzenia. Na początku byłem nieco przerażony. Pierwszy pokaz dolał oliwy do ognia. Było ostro, krwisto i mrocznie. Uczestnikom imprezy podobało się bardzo – sądzę tak po licznych brawach, które grupa otrzymała na zakończenie. Osobiście również uważam to za ciekawą sztukę, i mimo tej wewnętrznej niepewności – chciałem więcej!

Później było spokojniej, coś dla oka czyli pokazy modowe. Na koniec Shibari. GanRaptor zrobił ciekawy pokaz, który trwał około 40 minut. Następnie chętne osoby mogły również wziąć udział i dać się związać profesjonaliście. Nawet Ayris się załapała i ma z tego wydarzenia bardzo fajną pamiątkę.

Frekwencja pokazała, że takie imprezy są potrzebne. Klub był pełen, a organizatorzy zapowiadają, że na jednej imprezie się nie zakończy.

Tekst: Kyro  |  Foto: Kyro

ZDJĘCIA Z IMPREZY

Dodaj komentarz

Translate »