BLOGKlubowe ekscesy

NOC PEŁNA WRAŻEŃ! URODZINY DOROTY

Pokazy tancerzy, występy na rurce, tort, fajerwerki oraz gorąca atmosfera do późnych godzin nocnych. To była kolejna szalona i mocno erotyczna noc w RayClub z okazji urodzin wspaniałej Doroty!

Wieczór ten poprzedziliśmy małym beforem ze znajomymi w hotelu tuż obok klubu. Po chwili, w małym pokoju znalazło się 10 osób. Co niektórzy mogli obejrzeć krótką relację na zbiornikowych kamerkach. Takie integracje przed imprezami są wskazane i bardzo przyjemne! W pewnym momencie Ayris nawet dostała parę klapsów, tak więc integracja udana. Ekipa zrobiła się spora, więc nasza kochana Eopsin szybko zarezerwowała dużą lożę w klubie, abyśmy wszyscy się zmieścili.

DO KLUBU CZAS

 Po nieco przedłużonych integracjach dotarliśmy do Rayu ok. godz. 21:00, gdzie na wejściu czekały dwie piękne panie z Welcome Drinkami dla każdego. Impreza już się rozkręciła. Chwilę później odbyły się pierwsze pokazy tancerzy, a następnie tancerka go-go zaprezentowała swoje umiejętności na rurce. Atmosfera była coraz gorętsza, rozmowy konkretniejsze, a dłonie wędrowały tam gdzie powinny…

ATRAKCJI CIĄG DALSZY

Tradycyjnie podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć tortu i odśpiewania „sto lat…” dla uroczej solenizantki! Odbyły się również kolejne gorące pokazy, a następnie wyszliśmy na zewnątrz aby podziwiać piękny pokaz fajerwerków.
Była to pierwsza impreza, podczas której nie odwiedziliśmy nawet strefy SPA – tak miło rozmawiało się w gronie znajomych na lożach. Ayris natomiast była bardzo zainteresowana kobietami…

KOBIECE INTEGRACJE

 Już podczas beforku hotelowego Ayris rozkręcała się wśród koleżanek. Eopsin nawet ją „zepsuła…” 😉 W klubie było podobnie pomimo tego, że to Swingers Party a nie LadyBi, to moja ukochana od niewinnego drinka przeszła z Magdzią do czułych pocałunków i pieszczot. Było na co popatrzeć! Widok dwóch całujących się namiętnie kobiet potrafi rozgrzać atmosferę. Na koniec nieco pomogliśmy dziewczynom i loże trzeba było wycierać. Po ostatnich imprezach mieliśmy już przygotowane ręczniki papierowe ;-))

HOTELOWE ZABAWY

Tym razem nawet zabawy na górze nie trwały zbyt długo, a my z zaprzyjaźnioną parą uciekliśmy do hotelu tuż po godzinie 2:00. To był bardzo miło spędzony czas! Nad ranem wymęczyliśmy Ayris raz jeszcze z naszym kolegą, który wspólnie z nami miał pokój. Podczas śniadania spotkaliśmy ponownie kilka osób – była okazja aby jeszcze chwilę porozmawiać. Następnie pożegnaliśmy się i ruszyliśmy w drogę powrotną.

To właśnie dla takich ludzi i klimatu często powracamy. Do zobaczenia!  

Tekst: Kyro
Foto: pixabay.com

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Dodaj komentarz

Translate »