AktualnościSwingLife

Nowy portal Swingerski już niedługo! Kiedy start?

Ta informacja wywróci internetowy świat Swingu do góry nogami! Powstaje nowy portal dla miłośników seksu i swingu. Zawieranie nowych znajomości będzie bardzo przyjazne również dzięki aplikacji mobilnej na systemy Android oraz iOS. Wszystko to na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Już teraz można odwiedzić stronę www.swinglife.pl i zapisać się do Newslettera.

Dreamsy budują Portal

Informacje o tym, że ma powstać nowe miejsce w sieci, pojawiały się już rok temu. Wszystko niestety trwa, a inwestycja do najmniejszych nie należy. Aktualnie projekt ukończony jest w 70%, dlatego można śmiało przekazywać szczegóły.

Jesteśmy w świecie swingu już od 12 lat. Przez ten czas nabyliśmy sporo doświadczenia, którym się chętnie dzielimy. Przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów, słuchaliśmy ludzi i postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Spróbujemy zrobić portal, który spełni oczekiwania wielu z Was – pisze Ayris.

Początki…

Nasze początki i pierwsze projekty, które liczyły wówczas zaledwie 6 stron A4, sięgają roku 2020. Szukaliśmy inwestora, było ciężko. W końcu znaleźliśmy taką osobę, lecz na chwilę przed rozpoczęciem prac wycofał się z racji panującej sytuacji w kraju dotyczącej covidu. Jego przedsiębiorstwa notowały wyraźne spadki i nie mógł wejść w kolejny biznes. No cóż… Wówczas porzuciliśmy tymczasowo plany. W roku 2022 odświeżyliśmy ogłoszenia i obserwowaliśmy grupy biznesowe. Większość rozmów bez skutku – informują pomysłodawcy Ayris i Kyro.

Jest sukces

W końcu zarejestrowałem się na pewnym portalu inwestorskim. Dopracowałem szczegóły. Nie minęły dwa tygodnie i znaleźliśmy inwestora. Jedziemy na spotkanie 300 km. Przedstawiamy cały plan, jest akceptacja. Działamy! W drogę powrotną już na live mówiliśmy Wam o tym – dostaliśmy zielone światło, teraz będzie już z górki. Wstępny szkic 6-stronicowy liczy prawie 50 stron dokumentacji – opowiada Kyro.

To będzie wyjątkowe miejsce w sieci!

Na polskim rynku działają trzy portale, które według wielu osób mają opinie bardzo przeciętne. Stworzenie portalu, który się wybije i będzie zaakceptowany, było dla nas potężnym wyzwaniem. Wiele nieprzespanych nocy i prace nad dokumentacją dla wykonawcy pozwalają nam stworzyć coś, czego u konkurencji nie ma. Cały stream kamer live będzie unowocześniony, odpowiednio zabezpieczony, gdzie osoba niezalogowana nie otrzyma dostępu (tak jak to jest na pewnym portalu teraz – każdy może Cię oglądać). Dodatkowo kamery będą miały kilka wbudowanych narzędzi – m.in. możecie zapomnieć o ruletce z drugiego telefonu, będzie ona wbudowana. To nie koniec nowości, lecz na etapie tworzenia projektu wszystkiego zdradzić nie możemy – mówi Kyro.

Koniec z pustymi kontami. Przede wszystkim realność.

Dla tzw. niebieskich ludzików, czyli osób z szablonowym awatarem bez zdjęć na koncie (z konkurencyjnych portali) wiadomość może nie przypadnie do gustu. Koniec z pustymi profilami. Aby zarejestrować konto, należy dodać przynajmniej jedno zdjęcie przedstawiające min. 50% sylwetki. Nie musi być ono z twarzą. Zdjęcia genitaliów przy dodaniu pierwszego materiału też będą odrzucane.

Kolejna nowość, którą postanowiliśmy jednak Wam już teraz zdradzić: „Realni Znajomi”. Podział osób na koncie na kontakty, z którymi lubicie rozmawiać i być może w przyszłości macie ochotę się spotkać, jak również na znajomych, których poznaliście realnie. Po uzyskaniu pewnej liczby takich osób otrzymacie rangę Swingersa, która informuje o tym, że się spotykacie, macie prawdziwych znajomych i jesteście osobami znanymi poza kręgiem Internetu również. Co to daje? Planując spotkanie z użytkownikiem, który ma w znajomych trochę osób realnych, macie pewność, że do takiego spotkania dojdzie. Ile razy zostaliście „wystawieni”? Złoty środek nie istnieje, ale macie możliwość podglądu, czy dany profil ma jakichś znajomych, z którymi się spotkał, czy jednak nie…

Konta Usługodawcy

Kolejna nowość niedostępna na Polskich portalach to możliwość rejestracji kont usługowych, tj. Swingers Cluby, organizatorzy prywatni, fotografowie aktu, seks shopy, modelki/modele, czy nawet salony kosmetyczne prowadzone przez osoby wtajemniczone w swing. Od samego początku naszym założeniem było połączyć wszystkich ze Swingerskiego kręgu. Usługodawca zyskuje nowych odbiorców i możliwości promowania swojego biznesu, a użytkownik ma wszystkie informacje w jednym miejscu. To chyba dobry układ.  

Aplikacja Android oraz iOS

Jako jedyny portal na Polskim rynku będziemy mieli tak rozbudowaną aplikację mobilną, dzięki której zarządzanie kontem, dodawanie zdjęć, pisanie wiadomości, czaty grupowe będzie znacznie łatwiejsze. Pomyśleliśmy też o nadawaniu live, które z pozycji aplikacji będzie o wiele lepsze, niż na dotychczasowych portalach jak sami wiecie. Aplikacje zabezpieczycie hasłem, tak więc bez obaw, można będzie śmiało instalować.

Podsumowanie

To tylko część nowości, które zostaną wprowadzone. Nie możemy Wam wszystkiego zdradzić teraz. Jeśli ten opis oraz kilka funkcjonalności, które Wam przedstawiliśmy, zrobił na Was, choć małe wrażenie, to jesteśmy pewni, że całość przypadnie Wam do gustu. Dokładnej daty otwarcia serwisu jeszcze nie ma, lecz zbliża się ona wielkimi krokami. Wszystko zależy od fazy końcowej, beta testów, testów obciążeniowych, itp. Wstępny plan uruchomienia portalu przypada na październik, tak więc już za miesiąc! Jeśli jednak testy się przedłużą, otwarcie może nastąpić w listopadzie. Szczegóły będą podawane w Newsletterze, dlatego warto się zapisać już teraz – www.swinglife.pl

Autor: Ayris & Kyro

Jeden komentarz do “Nowy portal Swingerski już niedługo! Kiedy start?

Dodaj komentarz

Translate »