BLOGPoradniki

PIERWSZA WIZYTA W SWINGERS CLUBIE

Pojawia się myśl wyjścia do Swingers Clubu. Zamykając oczy widzicie klimatyczne pomieszczenie z ogromnym łożem, kilkanaście par, singli i singielek uprawiających seks grupowy a wśród nich jesteście Wy? Teraz otwórzcie oczy i przeczytajcie poniższy tekst – jak naprawdę jest w klubach i jak się przygotować do pierwszego wyjścia.

OD CZEGO ZACZĄĆ

Jeśli pojawiła się myśl, aby odwiedzić Swingers Club i spróbować czegoś nowego to przede wszystkim szczerze o tym porozmawiajcie, a skoro czytacie ten tekst to jesteście w dobrym miejscu, aby zasięgnąć chodź troszkę informacji od osób, które początki mają już za sobą. Ustalcie jakie są Wasze oczekiwania, na ile możecie sobie pozwolić, umówicie swoje obawy oraz granice, której przekroczyć podczas zabawy nie wolno. To ważne, aby przed pójściem do takiego miejsca mieć ustalone jasne zasady i chociaż po części wiedzieć, co będzie nas czekało za klubowymi drzwiami.

NA JAKĄ IMPREZĘ SIĘ WYBRAĆ?

 Kluby organizują różne imprezy tematyczne, od typowych Swingers Party do imprez Gang-Bang, podczas których dominują w klubie mężczyźni. Na pierwszy raz warto udać się na imprezę wyłącznie dla Par. Będziecie czuli się bardziej komfortowo. Najważniejszą zasadą, która od początku będzie Wam towarzyszyć to „Mogę wszystko, niczego nie muszę”. To, że przybyliście do klubu nie zobowiązuje Was do uprawiania seksu grupowego. Jeśli na pierwszy raz chcecie uprawiać seks wyłącznie sami, macie takie prawo. Możecie też obserwować innych lub np. umówić się na seks równoległy.

JAK SIĘ UBRAĆ?

Ten problem pojawia się niemalże zawsze, gdy decydujemy się na wyjście do klubu. Co na siebie założyć? Panie mają na pewno tutaj większe możliwości ale również więcej dylematu. Panowie – elegancko ale i wygodnie. Nie musisz od razu wskakiwać w garnitur (chyba, że wymaga tego tzw. dress code), lecz wyprasowane spodnie i czysta koszula jest wskazana. Nie ubieraj się na sportowo! Pomijając fakt, że raczej wieczór byłby nieudany, to wiele klubów zgodnie ze swoimi zasadami nie wpuszcza takich osób do środka.
Panie – zwykle lubią kusić i przyciągać męskie spojrzenia, tak więc na początek wyzywająca spódniczka jest dobrym rozwiązaniem. Należy pamiętam o tym, że w Swingers Clubach strój wejściowy towarzyszy nam zwykle do godziny 22:00-23:00. Później większość kobiet (ponieważ nie jest to obowiązek) pozostaje już tylko w seksownej bieliźnie lub erotycznym stroju prezentując swoje walory.

SEKS RÓWNOLEGŁY

Dużo par swoje przygody z seksem grupowym zaczyna właśnie od zabaw równoległych. Obserwacja innej pary, która bawi się obok Was pobudza zmysły i daje nowe bodźcie. Kochając się ze sobą patrzycie na innych – pomału wchodzicie w ten świat swingu i cieszycie się nowymi doznaniami. Można też umówić się na mały dodatek w formie pieszczot czy dotyku – kochacie się tylko ze swoim partnerem lecz wymieniacie dotykiem z drugą parą. Jest przyjemnie i na pewno nie będziecie tak bardzo zestresowani – szczególnie jeśli chodzi o Panów, co w tym przypadku różnie się kończy. 🙂

JEŚLI JESTEŚ SINGLEM?

Na pierwszą wizytę polecam otwartą imprezę – Swingers Party. Na takiej imprezie jest przewaga Par. Możesz ze spokojem zapoznać się z klubem i nawiązać nowe znajomości. Przede wszystkim bądź otwarty na rozmowę i zapoznaj kogoś na wstępie (np. przy drinku czy w jacuzzi) – a nie gdy impreza rozkręci się na całego, chodź to też nie jest warunek. Bywają sytuacje, gdzie pary są chętne na to, aby nawet kilku singli dołączyło do zabawy bez wymiany ani jednego słowa – lecz to głównie na imprezach Gang-Bang.
Po rozmowie i luźnym zapoznaniu się zwykle jest dużo łatwiej zaproponować wspólne zabawy. Nie bój się proponować – w pysk za to nie dostaniesz a na pewno szczerością i odwagą przekonasz bardziej do siebie. Każda para ma też jakieś swoje zasady. Jedni bawią się z singlami, inni tylko z parami, tak więc nawet jeśli otrzymasz odmowę, nie bierz tego do siebie.
A co z imprezami Gang-Bang? Tutaj pojawiają się zwykle bardziej doświadczone pary, które chętnie poszukują singli. Oczywiście to nie oznacza, że każdy kto się nawinie może od razu wskakiwać do łóżka, ale zdecydowanie łatwiej jest uprawiać singlowi z kimś seks. To już zależy od Ciebie i Twojego nastawienia a także czy preferujesz zabawy w mniejszym gronie czy jesteś nastawiony na to, że oprócz Ciebie, przy jednej parce będzie jeszcze dodatkowy singiel lub nawet kilku.

NIE, ZNACZY NIE!

Wejście do Swingers Clubu nie oznacza od razu, że macie obowiązek uprawiania seksu z każdym, kto się nawinie. To Wy decydujecie na co macie ochotę, czy chcecie wymienić się partnerami z inną parą czy wolicie zabawy z singlem. Jeśli nie macie ochoty na zabawy grupowe, możecie zostać tylko w swoim towarzystwie. Nie, znaczy nie – zawsze możecie kulturalnie odmówić i nikt nie będzie miał do Was żadnych pretensji.

W GRUPIE RAŹNIEJ?

Jeśli macie taką możliwość możecie do klubu wybrać się np. z zaprzyjaźnioną parą z portalu dla swingersów – podpytajcie, czy w danym terminie nie chcieliby się wspólnie wybrać. My najczęściej jeździmy sami i nawiązujemy nowe znajomości w klubie lecz na początku woleliśmy ustalać sobie wyjazdy tak, aby być pewnym, że spotkamy w klubie kogoś znajomego.

Często jesteśmy w klubach. Jeśli bardzo chcecie wybrać się w takie miejsce lecz nie macie za bardzo z kim, a myśl wyjazdu samemu Was przeraża – napiszcie do nas, być może zgramy wspólny termin. Postaramy się wówczas wprowadzić Was w świat swingu i pokazać, jak wygląda takie miejsce od środka.

Tekst: Kyro
Fot. Pixabay.com

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

6 komentarzy do “PIERWSZA WIZYTA W SWINGERS CLUBIE

Dodaj komentarz

Translate »