AktualnościStowarzyszenie

Są pierwsi Partnerzy Stowarzyszenia!

Polskie Stowarzyszenie Swingu :: PL SWING TEAM :: podpisało pierwsze umowy Partnerskie. Dzięki nim, nasi członkowie będą mieli korzystne zniżki. Pierwszymi partnerami są Club_Bordeaux – Swingers Club mieszczący się w Łodzi, oraz MadMaxArt – studio fotograficzne z okolic Brzegu/Wrocławia.

Club_Bordeaux – Bardzo fajne miejsce. Sympatyczne ekipa. Pyszne drinki i ludzie, którzy tworzą miły klimat. To wszystko sprawiło, że przyjemnie spędziliśmy czas. Oczywiście recenzja niedługo pojawi się na blogu. Co istotne! Podpisaliśmy umowę partnerską jako Stowarzyszenie Swingu i każdy członek ma taniej wejściówkę oraz od 10-15% rabatu na barze. W skrócie na jednym wyjściu do klubu członkowie zaoszczędzą w kieszeni ok. 60 zł. Więcej pojawi się w osobnym poście oraz na stronie bloga.

MadMaxArt – Jadąc na sesję byliśmy nieco spóźnieni, nie do końca przygotowani, po nocy w klubie oraz trochę spięci. Nie często pozujemy do aktu. W zasadzie tak profesjonalnie to pozowaliśmy pierwszy raz ;)) Wiecie co? Ci ludzie są przesympatyczni, a dzięki klimatowi jaki budują, po 20 minutach zapominasz chodź trochę o obiektywie. Już niedługo zaprezentujemy Wam pierwsze efekty sesji.

Dobra wiadomość! MadMaxArt również podpisało umowę partnerską ze Stowarzyszeniem, tak więc każdy członek, który będzie zainteresowany profesjonalną sesją zdjęciową otrzyma rabat. W zależności od danego pakietu zniżki od 10-20%. Na takiej jednej sesji można zaoszczędzić nawet dwie stówki!

Dopinamy powoli już kolejne rozmowy i pojawią się następni partnerzy. Zachęcamy do dołączenia do jedynej takiej społeczności!
Niedługo pojawi się nowy dział “PARTNERZY” i tam opiszemy dokładne wszystko. Obserwujcie informacje!

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Dodaj komentarz

Translate »