FelietonyPoradniki

Porządek, Kultura, Higiena. O tym należy pamiętać w Swingers Clubach!

Pozostawiona zużyta prezerwatywa na łóżku, rzucone w kąt prześcieradło zamiast odłożone do oznaczonych koszy, rozlany lubrykant. Tak często wygląda obraz w pokojach klubowych po zakończonych zabawach. Pamiętajmy jednak o tym, że brak pozostawienia po sobie porządku, świadczy tylko o nas!

Kulminacją do przygotowania tego materiału była sytuacja, którą zaobserwowałem w jednym klubie Swingerskim. Wychodzi para z pokoju po prawdopodobnie udanych zabawach. Kobieta zwija prześcieradło, natomiast facet do niej mówi: „Zostaw! Obsługa to posprząta”. Kobieta rzuca te prześcieradło na podłogę i wychodzą zadowoleni… Z taką parą nigdy nie poszlibyśmy się bawić!

CZYSTOŚĆ

Wszyscy chcemy w klubach czuć się komfortowo, bawić w czystych pokojach i miło spędzić czas na niezapomnianych doznaniach, a nie na tym aby sprzątać zużyte gumy po osobach, które właśnie co wyszły z pokoju. Rozumiem, że w chwili uniesień można rzucić gumkę w kąt lub zwinąć przemoknięte od squirtów prześcieradło i rozwinąć kolejne. Może zdarzyć się sytuacja, że rozleje nam się trochę lubrykantu. Po zakończonych zabawach jednak należy pamiętać o tym, aby pozostawić po sobie pokój czystym. Czy chciałbyś/chcielibyście zastać syf w pokoju?

Idąc do pokoju zabaw adrenalina jest już podwyższona, serce szybciej bije, wchodzicie z myślą o tym, aby rzucić się na łóżko i spędzić świetne chwile, a tutaj…. UPS! To całe podniecenie mija, bo albo musicie szukać innego wolnego pokoju albo zająć się sprzątaniem. Możecie oczywiście zgłosić ten fakt obsłudze i ktoś na pewno przyjdzie posprzątać. Minie kolejne 5-10 minut. Niejednokrotnie można w tym czasie stracić zapał do zabawy.

Pamiętaj drogi gościu! Następnym razem to TY możesz trafić po kimś do pokoju i co jeśli zastaniesz taki obraz? Będziesz zadowolony? Pewnie NIE. Dlatego sprzątajmy po sobie!

OBSŁUGA KLUBU

Oczywiście osoby odpowiedzialne za czystość w klubie często pojawiają się w pokojach. Sprawdzają, czy są jeszcze czyste prześcieradła, wyjmują z kosza te brudne, sprzątną nawet po Tobie prezerwatywę, jeśli Ty nie potrafiłeś tego zrobić, ale przede wszystkim to jest obowiązek każdego z nas! Jest to również kultura osobista i raczej niewielu będzie chciało się bawić z ludźmi, którzy nie potrafią zachować się odpowiednio.

STREFA SPA – O CZYM PAMIĘTAĆ

Udając się do specjalnej strefy, w której znajduje się jacuzzi, sauna – przede wszystkim należy pamiętać o tym, aby poruszać się w klapkach. Podłoga może być mokra i przez co śliska. Nie jedna osoba taki „poślizg” już zaliczyła. Zwykle niegroźnie, chodź różnie może być. Odpowiednie klapki na nogach to podstawa.

Do sauny wchodzimy nago zabierając ze sobą ręcznik, na którym siadamy, a klapki pozostawiamy przed! Nigdy nie należy wchodzić w klapkach do nagrzanego pomieszczenia. Po zakończonym seansie saunowym obowiązkowo należy skorzystać z prysznica, a nie wycierać się w ręcznik!

Co jest oczywiste, to również do jacuzzi nie wchodzimy w klapkach. Niby to takie normalne, lecz raz byliśmy świadkami, gdzie Pan w klapkach próbował wejść do jacuzzi. Po zwróceniu mu uwagi, zdjął, lecz był lekko zdziwiony. Nie wiem jak takie osoby się uchowały 😉

PRYSZNIC W KLUBIE

W hotelowym pokoju przygotowujesz się do imprezy, bierzesz prysznic, używasz swoich ulubionych perfum. Wychodzisz do klubu… Zamawiasz drinka, siadasz do loży, miło spędzasz czas. Poznajesz ludzi, mija godzina, dwie, trzy. Masz okazję iść na górę z nowo poznanymi osobami, i w tym momencie wiele osób zapomina o prysznicu… Bo przecież trzy godziny wcześniej w hotelu korzystano, więc po co iść ponownie?

Ciało się poci, szczególnie podczas spożywania procentowych trunków. Nie wspomnę już o tańcu na parkiecie. To całkiem oczywiste jest, że gdy idziemy z kimś do pokoju to wymagamy higieny.

ZAPYTAJ CZY MOŻESZ DOŁĄCZYĆ

To zagadnienie dotyczy głównie singli. Wiele razy zdarza się sytuacja, gdzie panowie stają w drzwiach pokoju, i gdy my się bawimy oni zwyczajnie walą sobie konia. Tak bez słowa, bez zapytania czy może jesteśmy zainteresowani zabawą w większym gronie. Wolą stać i sobie trzepać.

W wielu pokojach jest specjalna kratka lub duża szyba, przez którą można takie zabawy podglądać, jednak stanie w drzwiach i zabawy ręczne nie wyglądają najlepiej.

PODSUMOWANIE

Drodzy Swingersi! W Polsce mamy co raz więcej miejsc, gdzie możemy wspólnie spędzić fajnie czas, zapoznać się, pobawić, wypić drinka czy miło porozmawiać. To od nas samych zależy jak będzie wyglądać w klubach. Czy będziemy chętnie do nich powracać i dobrze się bawić.

Każdy z nas ma również prawo zwrócić grzecznie drugiej osobie uwagę, gdy robi coś źle. Jeśli my zwracamy komuś uwagę to również nie dlatego, aby Was urazić, tylko po to, aby uświadomić jak należy postępować. Nie bądźcie źli.

Pilnujmy porządku, przestrzegajmy ogólnych zasad. Pamiętajmy również o tym, że istnieje coś takiego jak regulamin klubu. Wspólnie dbajmy o to, aby były to wyjątkowe miejsca, w których często będziemy się spotykać. Do zobaczenia!

Tekst: Kyro
Foto: freepik.com

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

2 komentarze do “Porządek, Kultura, Higiena. O tym należy pamiętać w Swingers Clubach!

Dodaj komentarz

Translate »