Aktualności

3…2…1… START

Przez wiele miesięcy zastanawialiśmy się czy stworzyć Polski blog o Swingu. Materiałów w sieci jest coraz więcej i kopiowanie tego samego nie miałoby sensu. W końcu postanowione – SwingWorld będzie się wyróżniać pewną historią…

Ayris opowiada – to dziesięcioletnia przygoda Ayris & Kyro w świecie swingu. Młode małżeństwo postanawia rozpocząć nową przygodę. Chodź na co dzień uwielbiają podróżować i zwiedzili już wszelkie zakątki Polski, tym razem postanowili wyruszyć w daleką drogę do nieznanego świata swingu! Wszystko co odkrywają jest dla nich obce, nowe a zarazem bardzo podniecające. Stawiając swoje pierwsze kroki na niezbadanym gruncie szybko orientują się, że to jest to, czego chcą doznawać i czerpać przyjemności z wejścia w ten tajemniczy świat.

Co piątek o godz. 20:00 będzie pojawiać się kolejna część tej przygody. W chwili otwarcia strony opublikowane są trzy pierwsze opowiadania. Główny wątek przedstawiony jest na podstawie własnych przeżyć, natomiast pewne miejsca oraz imiona postaci są zmienione dla zachowania dyskrecji osób trzecich. Całość otulona mocną erotyką, która nadaje smaku.

SwingWorld to również poradniki, recenzje klubów, wydarzeń, miejsc a także wszystkiego co dotyczy swingu i seksu. Czekamy także na Wasze historie oraz listy. To miejsce jest tworzone dla Was!

START

Na wstępie nie znajdziecie tutaj pełno wpisów, przez co możecie śledzić od samego początku jak blog się rozwija oraz być na bieżąco z jego treścią. Będziecie mogli współtworzyć go razem z nami, dzieląc się swoimi przeżyciami.

CZAT

Utworzyliśmy mały czat. Jego podgląd jest na stronie głównej i podstronach, natomiast wchodząc w zakładkę CZAT (górne menu) otworzy się nieco większe okno do czatowania. Bazując na doświadczeniu nie spodziewamy się tutaj wielu godzin namiętnych rozmów, lecz takie miejsce może być ciekawe do wymiany zdań, opinii, czy uzyskania odpowiedzi na jakieś pytanie bądź też umówienie się np. w klubie. Zostawcie jakiś ślad! 🙂

PUNKTY / REJESTRACJA

Chcemy zachęcić Was do aktywności. Warto jest zarejestrować swoje konto – cały proces przebiega bardzo szybko i nie wymaga podawania szczegółowych danych osobowych! Po utworzeniu konta będziecie mieli możliwość uzyskiwania punktów za aktywność – codzienne logowanie na stronie, pisanie komentarzy czy publikacja treści. Ponadto najaktywniejsi otrzymają punkty dodatkowe.
Co dalej z punktami? Nie będzie tutaj wymyślnych nagród i liczymy, że samo współtworzenie takiego miejsca będzie fajną przygodą, lecz przygotowaliśmy małe co nieco – kubeczki z logo SwingWorld a nawet erotyczna sesja zdjęciowa wykonana w bardzo klimatycznym miejscu!

NA KONIEC…

Dziękujemy, że nas odwiedzacie i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. SwingWorld to ludzie, którzy tutaj zostaną. My udostępniamy jedynie narzędzie, które za Waszym pośrednictwem stworzy wyjątkowy klimat i zbuduje niesamowite miejsce w sieci!

Ayris & Kyro

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Dodaj komentarz

Translate »