BLOGListyPoradniki

SWING DLA NIEŚMIAŁYCH I WRAŻLIWYCH?

„Cześć Wam. Bardzo ciekawa inicjatywa. Mam pytanie: Co z osobami nieśmiałymi i wrażliwymi? Ja wykazuje obydwie te cechy i mam wrażenie, że swing nie jest dla takich osób lub przynajmniej ciężko byłoby się tam odnaleźć. Czy istnieje coś takiego jak swing dla nieśmiałych, wrażliwych i delikatnych ludzi?”
~ Singiel z Wrocławia


W świecie swingu dużo osób jest nieśmiałych – szczególnie na początku. To całkowicie inny świat, nowe miejsce, którego do tej pory nie znałeś tym bardziej może onieśmielić osobę bardziej skrytą na co dzień. Uważam jednak, że Swing jest dla każdego, kto tylko chce skosztować tej przyjemności.

Wrażliwość natomiast jest cechą, która raczej nie przynosi nam problemów. Ludzie wrażliwi są bezkonfliktowi, otwarci na innych i potrafią słuchać – to wszystko akurat dobrze świadczy o osobie, z którą chcemy nawiązać kontakt.

Jak poradzić sobie z nieśmiałością?

Niejednokrotnie gdy wybieraliśmy się na sauny spotykaliśmy znajomych lub umawialiśmy się z singlem, który właśnie miał swoje początki w swingu. Było to luźne spotkanie – chwile relaksu połączone z nagością. Jeszcze tego samego wieczoru po udanym spotkaniu otrzymaliśmy wiadomość z podziękowaniem za mile spędzony czas. Nie ukrywał, że dzięki nam się otworzył – mógł nago z nami rozmawiać i to już dla niego było przełamanie pewnej bariery. Polecam na początek wybrać się z jakąś parą na sauny, spędzić miło czas, lepiej się poznać – a następnie być może wspólny drink w klubie?

Swing dla nieśmiałych?

Każda osoba wkracza w ten świat indywidualnie. To nie jest tak, że ktoś decyduje się na swing a na drugi dzień uprawie seks grupowy w 8 osób na wielkiej imprezie w Swingers Clubie! Są pary czy single/singielki, które bardzo szybko przełamują pewne bariery i są też takie, które po roku mówią, że jeszcze nie są gotowi – i nic w tym dziwnego ani złego nie ma! Jeśli ktoś czuje, że jeszcze nie nadszedł ten odpowiedni moment to nie ma co na siłę udowadniać, że jest inaczej.

Nie  ma osobnej definicji „Swingu dla nieśmiałych” – jest po prostu Swing i indywidualna droga każdej osoby wstępującej do tego erotycznego świata.

Z pozdrowieniami! Kyro

Dodaj komentarz

Translate »