BLOGPoradniki

SWINGERSKI PIERWIASTEK

Każdy z nas posiada w sobie „swingerski pierwiastek”, lecz niewielu odważyło się zrobić ten pierwszy krok i wkroczyć do świata seksu grupowego i nieziemskiej rozkoszy. Pomimo tego, że wiele osób o tym marzy, ma obawy przed rozpoczęciem tej trudnej rozmowy…

Z roku na rok w Polsce, jak i na całym świecie przybywa swingujących par. W sieci pojawia się coraz więcej danych statystycznych i jak wynika z takiego przeglądu we Francji co trzecia para przyznaje się do seksu z wymianą partnerów. Podobnie jest w Norwegii, Holandii i Hiszpanii.

W Polsce około 700 tys. osób potwierdza, że prowadzi swingerski tryb życia — chociażby sporadycznie. Wiele z tych osób, jednak uprawia regularny seks grupowy.

KAŻDY Z NAS JEST SWINGERSEM?

Nie każdy mówi o tym otwarcie, ale większość osób o tym marzy — dlatego z roku na rok coraz więcej osób podejmuje rozmowy w tym trudnym, ale jakże ekscytującym temacie. Czy nie mieliście nigdy sytuacji, gdzie spotykacie się z kumplem na piwko w knajpce, na dużym ekranie lecą teledyski, tańczy fajna dziewczyna i on mówi Wam, co by z taką zrobił… Albo w gronie przyjaciół żartujecie sobie o scenach z filmów porno widząc Wasze dziewczyny w grupowej akcji… Podoba Wam się to!

Miewałem takie sytuacje nie raz! Słyszałem jak nieudolnie moi kumple opowiadali o tym, co im się marzy, ale nie mieli odwagi powiedzieć tego drugiej połówce. Gdy zapytałem, dlaczego nie zahaczą tematu ze swoimi kobietami — z góry każdy założył, że nigdy nie zgodzą się na swing!

Kobiety też rozmawiają o seksie! Kobiety też komentują, że „fajne ciacho tańczy” i kobiety też marzą czasami o jakiejś szalonej przygodzie — ale zwykle pierwsze o tym nie mówią.

Drodzy Panowie, zostajecie ze swoimi niespełnionymi fantazjami i nie dajecie nawet ułamka szansy na to, aby wspólnie wkroczyć w coś nowego.

Wiele już omówiłem w poradniku, JAK ROZPOCZĄĆ SWING? Jednakże tutaj, chcę skupić się szczególnie na tym, aby nie bać się podejmować takich rozmów. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!

SWINGERSI WŚRÓD NAS

Jesteś na domówce, imprezie sylwestrowej na 40 osób… Jak sądzisz, jeśli w Polsce swinguje około 5-7% par a myśli o tym nawet 25% osób, to ilu swingersów oraz potencjalnie zainteresowanych osób tym tematem jest wokół Ciebie? Wydaje nam się, że swing jest tematem nieosiągalnym — że to „gdzieś tam daleko”, ale my takich znajomych nie mamy. Idąc dalej w te statystyki, jeśli masz np. na facebooku 200 znajomych (a masz ich zapewne dużo więcej), to spośród nich 25%, czyli 50 osób rozmyśla o tym jakże rozwijającym się w Polsce temacie. Co więcej, minimum 5%, czyli 10 par uczestniczy w zabawach swingerskich. Wertowanie profili i zastanawianie się teraz „którzy to Swingersi” za bardzo się nie uda — i nawet nie ma takiego sensu, bo po co?

PODEJMIJ TRUDNY TEMAT

Podrzuć swojej dziewczynie, żonie kilka artykułów lub link do materiałów DLA POCZĄTKUJĄCYCH na naszym blogu. Przeczytaj raz jeszcze wskazówki w pierwszym poradniku dotyczącym tego, jak rozpocząć swing. Porozmawiajcie. W najgorszym wypadku powie wprost, że nie jest zainteresowana tym tematem i zupełnie nie odnalazłaby się w takim świecie. Link do strony jednak jej pozostanie i bardzo często jest tak, że gdy kobieta się zagłębia, czyta jak to faktycznie wygląda – zdaje sobie sprawę, że wyobrażenia o wielkim seksie, orgiach itp., są błędne, a do klubu można pojechać, aby miło spędzić czas.

Jeśli jednak wykaże zainteresowanie tematem od razu i będzie chciała, abyście wspólnie zagłębili się w tę tematykę i poczytali więcej — sukces jest już gwarantowany. Wówczas możecie planować pierwszą wizytę w klubie – zapoznawczą! Wszystko powoli, tak jak już wcześniej opisywałem.

Nie będziesz potrafił biegać, jeśli nie nauczysz się chodzić! To właśnie te pierwsze kroki są bardzo istotne i jeśli chodź raz w życiu pomyśleliście o tym, jak jest po tej drugiej stronie erotycznego świata — spróbujcie postawić wspólnie pierwszy krok, to do niczego nie zobowiązuje.

INICJATYWA OD PŁCI PIĘKNEJ

Pisząc ten poradnik skupiłem się na facetach, ponieważ większość sytuacji, z którymi się spotkałem dotyczyła Panów, jednakże byłoby to dziwne, jeśli nigdy nie doszłoby do rozpoczęcia tego typu rozmów i podejmowania tematów ze strony Pań. Tak, jak najbardziej z zasłyszanych historii potwierdzam, że niejednokrotnie to kobieta przejmowała inicjatywę i proponowała wyjście do Swingers Clubu, aby przekonać się jak naprawdę wygląda, to tajemnicze miejsce.

Drogie Panie, jeśli macie tylko ochotę i ciekawi Was bardzo jak jest w tego typu klubach, chcecie przeżyć coś nowego, doświadczyć sytuacji, które do tej pory były wyłącznie w strefie fantazji — nie bójcie się również o tym mówić. Pamiętajcie też, że z góry jesteście na lepszej pozycji, ponieważ który facet nie ucieszy się z relaksacyjnego wieczoru spędzonego w miejscu przesiąkniętym seksem? Tej nocy nie musi dojść do niczego większego. To może być wyjątkowy Wasz wieczór, który otworzy drogę do tego nieznanego Wam wcześniej świata swingu…

Tekst: Kyro
Foto: freepik.com

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Dodaj komentarz

Translate »