Klubowe ekscesyRecenzje

Ponad 150. osób bawiło się na urodzinach RayClub!

Rok temu, 29 października w Poznaniu powstał klub dla swingersów – RayClub. Niedawno obchodziliśmy pierwsze urodziny! To była jedna z tych bardziej szalonych i niezapomnianych nocy, podczas której bawiło się ponad 150 osób.

Każde urodziny czy wydarzenia specjalne przyciągają wiele osób. Są to imprezy, na których zwykle dzieje się dużo, tak więc zainteresowanie wśród osób swingujących jest także większe. Tym razem padł rekord, takiej ilości uczestników w klubie jeszcze nie było! Pomimo tłumów bar i obsługa działały sprawnie, więc zadanie wykonano na szóstkę!

Dzięki DJ`owi, który był obecny przez całą noc ponownie na parkiecie działo się wiele. To właśnie jedne z tych nielicznych imprez, gdzie oprócz czasu spędzonego na konkretniejszych zabawach, można się dobrze wytańczyć oraz poznać dużo nowych osób. Tak właśnie być powinno!

Chwilę przed północą przyszedł czas na tort, szampana oraz odśpiewanie tradycyjnego STO LAT. Muszę tutaj wspomnieć, że solenizantów było dwóch. Poza wspomnianym klubem, który obchodził swój pierwszy rok działalności, urodziny miał Paweł (pawdor), który jest inwestorem tego wspaniałego miejsca! Mieliśmy zatem dwie szczególne okazje do wzniesienia toastu.

Po toaście głos zabrał Maciej (szef grupy Secretface) dziękując za przybycie i wspólne świętowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Następnie Paweł dodał również kilka słów od siebie, podkreślając klimat  tworzony przez ludzi. Bo klub to przede wszystkim MY – uczestnicy. Również Krzysiu (manager klubu, który często Was wita na wejściu) wyraził swoje zadowolenie i podziękował uczestnikom za wspólne tworzenie tak świetnego miejsca.

Nie zabrakło oczywiście pikantnych zabaw. Góra klubu była oblegana, pokoje wszystkie zajęte, a uczestnicy – sądząc po dźwiękach wydobywających się z każdej strony zadowoleni! Sporym zainteresowaniem jak zawsze cieszyła się również ruska bania, sauna i jacuzzi. Kolejek nie było, ludzie się wymieniali, to jacuzzi, to na górę. Czasami chwilę trzeba było poczekać (tak jak na każdej imprezie), lecz bez problemu każdy mógł skorzystać z czego tylko chciał.

Podsumowując: Impreza należała do jednych z najbardziej udanych, a Ci, których nie było mają naprawdę czego żałować i już teraz powinni w swoim kalendarzu zapisać koniec października 2023. Jestem przekonany, że drugie urodziny klubu będą tak samo huczne!

Tekst & Foto: Kyro

:: WASZE OPINIE ::

Magdzia1289:
Impreza urodzinowa pokazała jak bardzo brakowało takiego miejsca na mapie Wielkopolski. Frekwencja była znakomita, można było spotkać wielu znajomych, jak również poznać nowe, realne, sympatyczne osoby z klimatów. Takie imprezy tylko pokazują jak bardzo są potrzebne kluby. Buziaki i życzymy aby tego typu wydarzenia były do końca naszego i Waszego życia ;*

eksperymentujacy88:
Była to czwarta impreza na której byłem w tym klubie i okazała się najbardziej udaną. Wreszcie moim zdaniem dopisali ludzie i atmosfera. Na pierwszych dwóch imprezach niewiele się działo, natomiast impreza urodzinowa nie zawiodła i zachęciła mnie do dalszych odwiedzin!

TwojOgierek:
Kolejne urodziny w klubie i kolejne odśpiewanie “sto lat”. Od wejścia do klubu atmosfera była strasznie gorąca. Szybko ludzie się integrowali, nawet ci, którzy pojawili się pierwszy raz. Nikt nie czuł się osamotniony. Klub miał być wyjątkowy i tak jest. Na poziomie “0” można się poczuć jak na imprezie “Poznańskim Starym Rynku”. Kolejne urodziny już niebawem!

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Jeden komentarz do “Ponad 150. osób bawiło się na urodzinach RayClub!

  • Była to jak do tej pory moja najlepsza impreza w Clubie.
    Miałam dość wygórowane oczekiwania i fantazje erotyczne, które udało mi się spełnić tej nocy i to dwukrotnie .
    Teraz z niecierpliwieniem czekam na grudniowy Gang Bang🤫🤫🤫.
    Pozdrawiam 😜

Dodaj komentarz

Translate »