KAMERA – AKCJA… ZBIORNIKOWY LIVE…

Od niedawna pokazujemy się na kamerkach. W zasadzie to głównie występuje nasza piękniejsza połówka i jest to całkowicie zrozumiałe. Zacząłem od czasu do czasu zerkać, co dzieje się u innych – poziom komentarzy mnie niejednokrotnie powalił; transmisje niektóre także, aczkolwiek „Wolność Tomku w swoim domku”, więc jeśli komuś to odpowiada, napiszę klasykiem „róbta co chceta…” 😉

Lubię czasem posłuchać ciekawych rozmów, a jeśli do tego kobieta siedzi bez stanika i od czasu do czasu pobawi się piersiami – jest to już kwintesencją tego, czego można oczekiwać na tym portalu. Większe zabawy, pieszczoty cipki, lodzik czy konkretniejsze akcje fajne są jako przerywniki i na pewno nakręcają takie transmisje. Przyciągają też wszelkiej maści singli żądnych wrażeń…

Reżyser: „weź ją od tyłu”, „bierz ją mocniej”, „o tak, ssij głębiej, weź całego do buzi”, „odwróć się tyłem, pokaż pupkę do kamery”, „włóż jej paluszek do cipki, niech jęczy…”
Tych przykładów mógłbym podać jeszcze kilkanaście! Człowieku, włącz sobie porno lub skorzystaj u kogoś z jakiegoś priva, i tak pewnie takie prośby są realizowane. Co ciekawe, takie teksty publikowane są w 99% z profili, które nie posiadają nawet jednego zdjęcia. Założone typowo po to, aby sobie zrobić dobrze i trochę porozkazywać.

Napaleniec: „O tak kotku, właśnie sobie walę, nie przestawaj się pieścić!”, „Zaraz trysnę, co za sztuka! Panowie, ktoś jeszcze teraz wali?”, „Spuszczam się właśnie na Twój widok…”
Ok, fajnie, że transmisja się podoba ponieważ zwykle po to się występuje, aby przeżyć dreszczyk tego publicznego pokazania się oraz sprawić, że innym też się podoba, ale czy od razu trzeba informować 300 oglądających, że się właśnie szczytuje? Może się trochę czepiam, spoko. Spośród wszystkich przykładów, te jeszcze ujdą w tłumie… 🙂

Bajkopisarz: „Oj kochana, ale bym Cię brał od tyłu gdybym tam był”, „Chętnie dołączę do Was na hotelu, zabawimy się tak ostro wspólnie?”. „Pomógłbym Ci kochana to jęczałabyś jeszcze głośniej!”.
Na odpowiedź w stylu, aby wysłał wiadomość na priv i być może następnym razem będzie okazja się spotkać i pobawić na kamerkach, bardzo sporadycznie ktoś ma odwagę, aby faktycznie się odezwać. Spośród już tych nielicznych, którzy rozpoczęli konwersację, realnych okazje się… zero. 😉

Macho: „O tak suko, rżnij się tym paluszkiem”, „Pierdol sukę mocniej!” itp.
Niestety osoby wchodzące na transmisję, przed publikacją takiego komentarza nie wysilą się nawet troszeczkę, aby poczytać opis profilu, w którym wyraźnie jest napisana, czy sobie życzymy tak wulgarnych treści czy nie. Są osoby, którym to nie przeszkadza i całkowicie to rozumiem, dlatego przed wysyłką takich treści, warto się upewnić, czy będą one taktownie odebrane.

Gdy postanowiliśmy wspólnie z M. rozpocząć zbiornikowe live, ona zastanawiała się mocno czy występować w masce. Mało tego, zastanawialiśmy się nawet, czy wykonywać transmisję z naszego konta? Jak wszystko w swingu co dopiero ma swój początek, była to dla nas nowość.

Transmisje, na których kobiety się ukrywają, pokazują bez twarzy, siedzą „jak na szpilkach” w głównej mierze są robione tylko dla kredytów. Przedyskutowaliśmy wspólnie temat i w zasadzie był to spontan, gdzie M. wystąpiła bez maski i przekonała się, że w ten sposób jest dużo lepiej. Pierwszą transmisję zrobiliśmy na dwie kamery w hotelu. Wyszło całkiem fajnie. Był dreszcz emocji – i to pchnęło nas dalej, że chcemy pokazywać się na kamerkach, chodź za każdym razem nasza piękniejsza połowa utrzymuje, że ma mały stres.  

Nie robiliśmy jeszcze nawet privów, które są tutaj podobno tak popularne. Lubimy interakcje, czasami uruchomimy ruletkę, i jak M. nie raz wspomina, dla niej najważniejszy jest wspólny kontakt, dlatego gdy odwiedzicie transmisję, nie bójcie się odzywać. Privy oczywiście są w planie, aby pobawić się bardziej otwarcie bez udziału wszystkich widzów, tak więc gdy najdzie nas na to ochota, czasami będą one dostępne.

Autor: Kyro

Dodaj komentarz

Translate »