BLOGPoradniki

JAK NAPRAWDĘ JEST W KLUBIE DLA SWINGERSÓW?

Nigdy jeszcze nie byliście w takim miejscu. Zaczynacie czytać, szukacie opinii – chcecie wybrać się do klubu dla Swingersów! Na co zwrócić uwagę, jak się przygotować i co tak naprawdę czeka na Was za zamkniętymi drzwiami?

Będąc w klubach często natrafiamy na pary, które zdecydowały się po raz pierwszy na wyjście do takiego miejsca. Tendencja jest wzrostowa i widok nowych par zawsze cieszy. Z rozmów wynika, że gdyby wiedzieli wcześniej, że w klubie panuje taka luźna atmosfera – zdecydowaliby się na wizytę szybciej. Sporo osób ma jednak jeszcze nieco filmowe wyobrażenie o takich klubach, natomiast hollywoodzkie scenariusze mocno nasiąknięte są fantazją i z rzeczywistością nie do końca są zgodne.

Czy idąc do klubu, musimy uprawiać z każdym seks?

Oczywiście, że nie! W każdym klubie jest strefa barowa oraz relaksu, gdzie możecie poznać nowe osoby, miło spędzić czas na rozmowach lub skorzystać z jacuzzi czy sauny (to już taki standard w klubach). Pokoje do zabaw zwykle usytuowane są na piętrze i to od Was zależy, czy udacie się tam oraz z kim. Możecie iść również popatrzeć.

Czy idąc na górę rozejrzeć się, może zdarzyć się tak, że jakiś singiel zabierze moją kobietę do pokoju i będzie uprawiać z nią seks?

Możecie iść śmiało na górę poobserwować co się dzieje lub podglądać innych. Nikt nie ma prawa wbrew Waszej woli zabrać kogoś do pokoju. Zwykle single czy pary rozpoczynają chociażby od krótkiej rozmowy, natomiast jeśli jakaś osoba chciałaby pokazać swoje zainteresowanie kobietą i weźmie ją za rękę – jeśli nie macie na to ochoty, wystarczy grzecznie podziękować i każdy to zrozumie.

Czy jeśli odmówimy, nie będziemy negatywnie postrzegani? Przecież tutaj każdy uprawia seks.

Odmowa jest czymś normalnym – przecież nie z każdym od razu idziemy do łóżka. Aby było miło i przyjemnie musi nastąpić wspólna akceptacja. Każdy ma jakiś typ i pomimo tego, że jest to tylko dodatek do naszego seksu to jakieś poszukiwane przez nas cechy musi ta druga osoba posiadać, aby dobrze spędzić ten czas.

Zauważyliśmy, że kluby organizują imprezy tematyczne. Co wybrać na początek?

Od czasu do czasu można natrafić w klubie na imprezę „Bal Debiutantów” – na takim wydarzeniu większość osób, to pary, które są w klubie pierwszy raz lub już bywały, ale generalnie są to ich początki, tak więc z łatwością się dopasujecie, wymienicie poglądy a jeśli najdzie Was ochota na wspólne igraszki – również nic na przeszkodzie nie będzie stało. Z informacji jakie uzyskuje, mimo tego, że są to imprezy dla początkujących to często dzieje się na nich naprawdę wiele!

Jak się przygotować do pierwszej wizyty w klubie?

Przede wszystkim wybierając się do klubu dla swingersów musicie między sobą ustalić na ile możecie sobie pozwolić. Co jest dozwolone a co na razie zakazane – dla przykładu: decydujecie się na seks z wymianą partnerów lecz kończycie przy swojej partnerce, lub założenie Wasze jest takie, że poszukujecie podobnej parki do Was natomiast singlom na początku dziękujecie. Ewentualnie odwrotnie – są pary, które poszukują na pierwszy raz singla aby w dwójkę zająć się porządnie kobietą, natomiast zabawa z parą kolejnym razem. To są tylko przykłady – każdy ma własne zasady i jest to priorytetowy element.

Jeśli chodzi o ubiór to w opisie każdej imprezy znajdziecie „Dresscode”. Zwykle jest to elegant, czyli koszula + spodnie u faceta, sukienka u kobiety. Strój musi być wygodny. Oprócz tego należy przygotować sobie klapki do strefy SPA. Kobiety często przebierają się w stroje erotyczne, dlatego warto taki mieć pod ręką. Mężczyźni również co raz częściej pokazują się w erotycznych bokserkach.

Na koniec, gdy już wiecie czego oczekujecie, macie ustalone swoje zasady i wybrany strój czekacie na ten wielki dla Was dzień. Bez stresu! Nie planujcie też, że koniecznie musicie z kimś uprawiać seks. Pamiętajcie, że nawet jeśli nie przypadnie Wam nikt do gustu, możecie przecież sami się pobawić, a nawet seks tylko między sobą w klubie potęguje doznania!

Tekst: Kyro
Foto: pixabay.com

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

2 komentarze do “JAK NAPRAWDĘ JEST W KLUBIE DLA SWINGERSÓW?

Dodaj komentarz

Translate »