O NAS

Nasze początki w swingu sięgają 2010 roku. Wówczas jeszcze ten temat w Polsce był mało znany. Nie było tylu klubów, natomiast wiele par spotykało się po prostu w zaciszu domowym lub na kameralnych imprezach w kilka osób. Jednak aktywnie i otwarcie działamy dopiero od 2021 roku, prowadząc blog oraz pierwsze w Polsce Stowarzyszenie zrzeszające swingersów.

Jesteśmy małżeństwem, które na co dzień realizuje się zawodowo. W wolnej chwili lubimy wyskoczyć do klubu i się fajnie pobawić. Obserwujemy tematykę swingu oraz tego, jak się przez ostatnie dziesięć lat zmieniła. Prowadzimy Polskie Stowarzyszenie Swingu – jedyną zarejestrowaną organizację, która popularyzuje tą tematykę w kraju.

Autorzy i prowadzący Warsztaty: OD SŁOWA DO SWINGU
Wprowadzamy świadomie w świat Swingu. Zagadnienia, które dla Was przygotowaliśmy, przybliżą Was do tematyki i odpowiedzą na wiele nurtujących pytań.

Udzieliliśmy wywiadu do czasopisma “Wysokie Obcasy” – chętnie dzielimy się wiedzą i popularyzujemy tematykę Swingu.

Blog SwingWorld to m.in. zbiór informacji, recenzji i poradników które zbieraliśmy na przełomie lat, lecz przede wszystkim to dziesięcioletnia historia w świecie swingu pisana przez Ayris. To historie, które przez miniony czas poznawaliśmy i niejednokrotnie w nich uczestniczyliśmy. Czasami bywają zabawne, czasami sprawiają, że serce szybciej bije, a inne – to fantazje, które jeszcze nie zostały spełnione! 🙂

Jak wyglądały nasze początki, dowiecie się z poniższych opowiadań, które są małym wstępem do dalszej części opowieści…

  1. Fantazje Senne – Osaczające Myśli Ayris
  2. Pierwsze Kroki – Przebudzenie

Jesteście początkującymi? Poznajecie dopiero czym jest swing? Zanurzcie się w dział Poradniki. Pozwolą Wam one pewniej postawić pierwsze kroki oraz przygotują na ten delikatny, ale jakże przyjemny temat. Jeśli pojawią się jakieś pytania – piszcie do nas! Wprowadzimy Was w ten świat.

Chcecie podzielić się swoją przygodą lub napisać jakie były Wasze początki?
Chętnie na blogu opublikujemy Wasze historie. Wyślijcie do nas list drogą elektroniczną.
Nasz adres: swingworld.pl@gmail.com – w temacie napiszcie: Nasza historia.

Translate »