Listy

WYŻSZY POZIOM SWINGU?

Siemka! To super, że powstało takie miejsce i życzę Wam powodzenia. Mam pytanie: W swingu jestem od 2 lat. Spotkałem się już z singielką i kilka razy z parą w hotelu. Chciałbym poznać ten temat jeszcze bardziej! Nie wiem czy dobrze to ujmę “Wyższy poziom swingu”. Co polecacie mi dalej? :)”
~ Tomasz, 33. (Sochaczew)


Najbardziej w Twoim liście ujęło mnie stwierdzenie „Wyższy poziom swingu” i napiszę szczerze, że zastanawiałem się przez kilkanaście minut co to w ogóle może być? Próbowałem porównać to do poziomu kultury, wystroju czy elegancji miejsc do zabaw – i w zasadzie, nic mi nie wyszło.

Jakiś czas temu siedzieliśmy w klubie z nowo poznaną parą. Drink, rozmowa. Byli w takim klubie po raz pierwszy a swoje swingowe początki mieli całkowicie niedawno. Po niespełna godzinie rozmowy pada z ich strony zapytanie: Idziemy na górę się pobawić? Zaproponowaliśmy przed tym jeszcze chwile w saunie i jacuzzi – następnie bardzo miło spędziliśmy czas na wspólnych pieszczotach. Inicjatywa wyszła od nich – nie od nas, którzy w swingerskim świecie są od 10 lat.

Inna sytuacja. Dołączamy do jacuzzi, w którym siedzą 3 parki. Często rozmowy rozpoczynają się od zapytania, kto ile czasu już się bawi. Jedna para była po raz pierwszy w klubie i ogółem jeszcze nigdy z nikim nie mieli okazji się bawić, drudzy swingują parę miesięcy, mieli już jakieś spotkania lecz do klubu zawitali też pierwszy raz, kolejna parka bawi się od roku, parę razy w klubie już byli – no i my, którzy informują, że jeździmy już od 10 lat… Po chwili pada stwierdzenie w naszą stronę „Wy to już zawodowcy jesteście w takim razie”.  Nie, absolutnie nie!

Opisałem te dwie sytuacje, ponieważ uważam, że nie istnieje coś takiego jak „Wyższy poziom swingu”, jak również nie da się porównywać doświadczenia swingowego z „zawodowstwem”. Są osoby otwarte bardziej i mniej natomiast doświadczenie to wyłącznie sposób postrzegania tego innego świata – to większa otwartość na nowe doznania.

Podsumowując co polecamy dalej? Na pewno wizytę w Swingers Clubie. To jest zwykle  kolejny krok i odkrywanie czegoś nowego – zabaw grupowych oraz klimatu, którego nie zapewni spotkanie w hotelu. Warto też sprawdzić tematyczność imprezy. Jeśli nastawiasz się na ostre zabawy – może odpowiednia będzie dla Ciebie impreza Gang-Bang, natomiast jeśli chcesz zapoznać parę i w mniejszym gronie się pobawić czując ten klimat klubowy – wybierz typowe Swingers Party.

Z pozdrowieniami! Kyro

_________________________________________

Jeśli lubisz nasz blog oraz nasze działania: POSTAW NAM KAWĘ :) Dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach i wydarzeniach w świecie Swingu?
Konkursy; Ciekawostki; Informacje z naszych społeczności.

Zapisz się do naszego Newslettera. Wysyłamy max. 3-5 wiadomości w miesiącu.  
Nie zapchamy skrzynki :)

Dodaj komentarz

Translate »